Onás

Spoločnosť iFox s.r.o. bola založená v roku 2018, po dlhých skúsenostiach v oblasti IT manažmentu a 3d tlače.

Hlavným profilom firmy je IT manažment počítačov, počítačových sietí a serverov pre firmy a to od samotnej inštalácie až po správu siete a následný servis.

Máme široké skúsenosti aj s OS-x a rovnako vieme poskytnúť servis a inštaláciu na výrobky značky Apple.

Druhou činnosťou firmy sa stala 3D tlač, čo predstavuje import, export a predaj 3d tlačiarní s príslušenstvom. V rámci tohto vznikla webová stránka www.tlaciaren3d.sk, kde poskytujeme nie len priamy predaj, ale všetko, čo je potrebné pre 3d tlač. Ani v tejto sfére nechýba záručný a po záručný servis alebo aj rôzne vylepšenia pre 3d tlačiarne.

Naše služby sú dostupné aj v 2 susedných krajinách: v Českej republike na www.tlaciaren3d.cz a v Maďarskej republike na www.nyomda3d.hu.

Pre klientov máme na našich stránkach blog, aby sme sa podelili s našimi skúsenosťami a radami. Samozrejme nechýba ani support-technická podpora na priame návody a nastavenia našich 3d tlačiarní.

Ako doplnok poskytujeme služby aj v rámci samotnej 3d tlače. Tá spočíva vo výrobe určitých súčiastok a prototypových modelov vo vývoji, ako aj v sériovej výrobe súčiastok a predmetov.  Nechýbajú ani samotné kurzy pre začiatočníkov s 3d tlačou. Kurzy sú u nás dostupné nielen pre deti a dospelých, ale aj pre firmy, inštitúcie a školy.

Na celé naše portfólio, samozrejme, poskytujeme aj poradenské služby.